info@queentour.com.ua | +38 067 659 49 50 | Пн – Сб: 10:00-19:00

Телефон

+38 067 659 49 50

Режим роботи

Пн – Сб: 10:00-19:00

Про агентство

Головна | Про агентство

ІСТОРІЯ УСПІХУ “Квін Тур Вояж”

Історія компанії почалася тоді, коли після численних подорожей по різних країнах народилася ідея створення турагентства “Квін Тур Вояж” в якості джерела інформації для людей, бажання відкрити світ іншим, розповісти і дати можливість всім бажаючим побачити, відчути і пережити ті емоції, які пережили і випробували ми самі.

Вже понад 5 років наша команда намагається приносити радість туристам, вибудовуючи свою діяльність на професіоналізмі, індивідуальному підході до людей і найвищому рівні сервісу. Ми вкладаємо частинку себе в кожного, прагнемо наповнити Ваше життя яскравими і незабутніми моментами і отримуємо задоволення від того, чим займаємось.

ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

Кожен наш тур – це ретельно спланована подорож, в ході якогї Вам лише залишається насолоджуватися красою обраної країни, адже всі організаторські моменти ми беремо на себе. І наш багаторічний досвід дозволяє зробити Ваші пригоди незабутніми!

Ми архітектори подорожей, які змінюють Ваші уявлення про світ. Наша команда задовольняємо потреби людини в подорожах і пізнанні всього нового. Ми творчо підходимо до організації кожного туру, тому що вважаємо, що тільки так, можна побачити світ у всій його красі. Готові подорожувати з нами?

© 2020 Розробка toursite.com.ua спеціально для Турагентства "Квін Тур Вояж" м. Київ